Značka Antal

Aktívne prispievame k rozvoju nášho regiónu

Ďalším naším cieľom bolo pomôcť rozvíjať zamestnanosť tam, kde je to najviac potrebné. Preto sme našu firmu založili ako sociálny podnik, čím sme sa zaviazali aktívne prispievať k rozvoju komunity a regiónu reinvestovaním našich ziskov do firmy.

Pre miesto výroby sme si vybrali mesto Medzilaborce. Východné Slovensko má bohatú tradíciu v obuvi a je jedným z najchudobnejších regiónov v EÚ. Výrobu sme vybudovali od základov a poskytli sme ľuďom v tejto oblasti potrebné pracovné miesta.

Mestečko Medzilaborce

Na každom detaile nám záleží

Všetky materiály starostlivo vyberáme a nakupujeme v EÚ od overených dodávateľov. Spolupracujeme s miestnymi dodávateľmi, aby sme pomohli znížiť uhlíkovú stopu skracovaním prepravných trás materiálov.

Topánky šijeme z kože, ktorá spĺňa prísne normy - od pôvodu materiálu, cez šetrnú spotrebu energie, vody, emisie, správu odpadu, až po zdravie a bezpečnosť na pracovisku a férové pracovné podmienky. Ďalej používame certifikované recyklované materiály, ktoré sú zároveň funkčné a odolné. Dokonca sme z nich vyrobili aj niti, šnúrky a krabice.

Originálna podošva Antal

Všetko pod jednou strechou

Celý proces výroby vrátane výskumu, vývoja, skladovania, logistiky a predaja máme pod jednou strechou, čo urýchľuje dodanie tovaru obchodným partnerom i koncovým zákazníkom. Vďaka vlastnej výrobe a skladu sme schopní zabezpečiť rýchle dodanie aj pri ďalších objednávkach.